Dla twojej wygody, nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka).

Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby wyłączyć możliwość używania cookies zmień ustawienia przeglądarki.


Menu
Autor: Adrianna Beredzińska
Data: 2013-11-30 00:00:00.0


Lista ośrodków Krajowej Sieci Innowacji KSU, które na podstawie umów podpisanych z PARP świadczą systemową usługę doradczą o charakterze proinnowacyjnym*:

województwo dolnośląskie

Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A.
59-220 Legnica, ul. M. Rataja 26

Osoby do kontaktu:
1) Magdalena Roicka
e-mail: magda.roicka@arleg.eu,  tel.: 76 862 27 77 lub 76 862 35 22
2) Kajetan Bator
e-mail: kajetan.bator@arleg.eu, tel.: 76 862 27 77 wew. 341


województwo kujawsko-pomorskie

Kujawsko-Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców
85-112 Bydgoszcz, ul. Mennica 6

Osoba do kontaktu:
Lech Światły
e-mail: swiatly@kpzpip.pl, tel.:  52 58 59 169 lub 661 528 009

województwo lubelskie

"NETRIX GROUP" Sp. z o.o.
20-315 Lublin, al. W. Witosa 3

Osoby do kontaktu:
1) Magdalena Kruk-Olszówka
e-mail: magdalena.kruk@netrix.com.pl, tel.: 725 350 008
2) Łukasz Gołąbek
e-mail: lukasz.golabek@netrix.com.pl, tel.: 663 623 003

Stowarzyszenie Rozwoju Aktywności Społecznej "TRIADA"
22-100 Chełm, ul. Brzechwy 3

Osoby do kontaktu:
1) Jarosław Martyniuk
e-mail: jarek.martyniuk@wp.pl, tel.: 601 168 269
 


Wschodni Klub Techniki i Racjonalizacji w Zamościu
22-400 Zamość, ul. Piłsudskiego 33

Osoby do kontaktu:
1) Agnieszka Małaczek
e-mail: biuro@wktir.eu, tel.: 84 639 50 61 lub 502 772 496
2) Zdzisław Staszczuk
e-mail: biuro@wktir.eu, tel.: 84 639 50 61 lub 502 213 261

województwo lubuskie

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp.
66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Sikorskiego 95

Osoby do kontaktu:
1) Wanda Zarakowska
e-mail: wzdzwz@zdz.gorzow.pl, tel.:  95 722 83 70
2) Edyta Sałatka
e-mail: projekty@zdz.gorzow.pl, tel.: 95 720 73 25


województwo łódzkie

Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia
90-360 Łódź, ul. Piotrkowska 238 lok. a

Osoby do kontaktu:
1) Iwona Adamkiewicz
e-mail: Adamkiewicz@proakademia.eu, tel.: 42 636 12 59
2) Renata Pacholska
e-mail: Pacholska@proakademia.pl, tel.: 42 636 12 59


Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości
90-103 Łódź, ul. Piotrkowska 86

Osoba do kontaktu:
Małgorzata Bujacz
e-mail: m.bujacz@frp.lodz.pl, tel.: 42 630 36 67


województwo małopolskie

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
31-542 Kraków, ul. Kordylewskiego 11

Osoba do kontaktu:
Dariusz Lipka
e-mail: dariusz.lipka@marr.pl, tel.: 12 617 66 79


Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania
30-011 Kraków, ul. Wrocławska 37a

Osoba do kontaktu:
Katrzyna Szczepek-Wcisło
e-mail: katarzyna.szczepek@ios.krakow.pl, tel.: 12 631 74 57


województwo mazowieckie

Fundacja Poszanowania Energii

00-002 Warszawa, ul. Świętokrzyska 20

Osoby do kontaktu:
1) Jerzy Bagiński
e-mail: jbaginski@fpe.org.pl, tel.: 22  505 46 67
2) Dorota Florczak
e-mail: dflorczak@nape.pl, tel.: 22 505 46 08


Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, II p.

Osoby do kontaktu:
1) Maciej Wasilewski
e-mail: maciej.wasilewski@przedsiebiorca.pl, tel.: 22 745 19 19
2) Łukasz Skiba
e-mail: lukasz.skiba@przedsiebiorca.pl, tel.: 22 745 19 19


województwo podkarpackie

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.
39-300 Mielec, Chopina 18 
          Osoby do kontaktu: 
          1) Zdzisław Klonowski
          e-mail: zdzislaw_klonowski@marr.com.pl, tel.: 797 600 320
          2) Ireneusz Drzewiecki
          e-mail: ireneusz_drzewiecki@marr.com.pl, tel.: 797 600 332

województwo śląskie

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o.
44-100 Gliwice, ul. Wincentego Pola 16

Osoby do kontaktu:
1) Izabela Czeremcha
e-mail: iczeremcha@gapr.pl tel.: 32 339 31 20
2) Sylwia Pietrzyk
e-mail: spietrzyk@gapr.pl tel.: 32 339 31 79
3) Magdalena Ilnicka-Majchrzak
e-mail: milnicka@gapr.pl tel.: 32 339 31 66


województwo wielkopolskie

Instytut Logistyki i Magazynowania
61-755 Poznań, ul. Estkowskiego 6

Osoby do kontaktu:
1) Tadeusz Rudnicki
e-mail: tadeusz.rudnicki@ilim.poznan.pl, tel.: 61 850 48 85
2) Piotr Nowak
e-mail: piotr.nowak@ilim.poznan.pl, tel.: 61 850 49 36


Turecka Izba Gospodarcza
62-700 Turek, ul. Kaliska 47

Osoba do kontaktu:
Aleksandra Zielińska
e-mail: al.zielinska@tig.turek.pl, tel.: 665 990 072 lub 63 289 18 89


Wielkoposlki Instytut Jakości Sp. z o.o.
61-626 Poznań, ul. Szelągowska 49

Osoby do kontaktu:
1) Robert Lewicki
e-mail: r.lewicki@instytut.poznan.pl, tel.: 61 855 39 90
2) Michał Kłos
e-mail: m.klos@instytut.poznan.pl, tel.: 61 855 39 90

Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
61-612 Poznań, ul. Rubież 46

Osoby do kontaktu:
1) Anna Klimaszewska
e-mail: anna.klimaszewska@ppnt.poznan.pl, tel: 61 827 97 44
2) Justyna Cięgotura
e-mail: justyna.ciegotura@ppnt.poznan.pl, tel.: 61 827 97 44

 

 

*  Usługi realizowane w ramach projektu systemowego PARP „Doradztwo KSI KSU dla innowacyjnych” dofinansowanego w ramach działania 5.2 „Wspieranie instytucji otoczenia biznesu świadczących usługi proinnowacyjne oraz ich sieci o znaczeniu ponadregionalnym” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

 

 

 

 

Data publikacji: 2013-11-30 00:00:00.0
Data modyfikacji: 2016-09-26 09:59:27.0

Opublikowany przez: Adrianna Beredzińska

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną